Tarptautiniai pervežimai keliais Europoje

Ieškote partnerio, kuris patikimai pristatys jūsų krovinį? Mes žinome teisingą kelią!

Nuo 2009 m. esame jūsų stipri partnerė transporto ir logistikos srityse ir užtikriname efektyvų ir greitą jūsų užsakymų vykdymą visoje Europoje. Su individualia paslauga išskirtiniu dėmesiu siūlome Jums lanksčius ir patikimus logistikos sprendimus.

Mūsų pagrindinė veiklos specializacija – krovinių vežimas ir gabenimas keliais.

Mūsų atsakomybės sritys: vietinio ir tarptautinio transporto organizavimas, smulkių siuntų, grupinių ir pilnų krovinių pervežimas. Taip pat galime pasiūlyti temperatūrinio rėžimo reikalaujančių ir pavojingų krovinių gabenimą (ADR krovinius). Veiklą vykdome Vokietijoje, Beneliukso šalyse, Austrijoje, Prancūzijoje ir kitose Europos šalyse.

Mūsų vilkikuose, kurie nėra senesni nei 3 metai, yra įdiegtos naujausios technologijos, kurios leidžia klientams stebėti krovinius realiu laiku, operatyviai gauti visą dokumentaciją. Klientams siūlome greitą reakciją ir atsakymo gavimą per 15 minučių. Net 99% nesugadintų krovinių klientus pasiekia laiku. Dar vienas išskirtinumas, kurį galime pasiūlyti savo klientams – nuosavi vilkikų autoservisai Vakarų Europoje, apie tai daugiau informacijos galite rasti čia.

Mūsų automobilių parkas yra sudarytas iš Euro 6 emisiją atitinkančių vilkikų, kurie dešimt kartų mažiau išmeta CO2 – tokiu būdu saugome gamtą ir siekiame būti socialiai atsakingos logistikos įmonės pavyzdžiu.

Krovinius gabename tokiomis puspriekabėmis:

  • Tentinėmis puspriekabėmis
  • Šaldytuvinėmis puspriekabėmis
  • Mega puspriekabėmis
  • Keičiamų kėbulų važiuoklėmis (nuo standarto iki mega swap body)

Saugus, patikimas ir ekologiškas – toks yra bendradarbiavimas su cargoGO.

Susisiekite: sales@cargogo.eu

ICO_VEZEJAMS

VEŽĖJAMS

DAUGIAU

ICO_REMONTAS

SUNKVEŽIMIŲ IR PRIEKABŲ REMONTAS

DAUGIAU