Vairuotojams

null

cargoGO vardu veikianti įmonių grupė vykdo vietinių ir tarptautinių krovinių pervežimo keliais veiklą Europoje. Įmonių grupės istorija prasidėjo 2000 metais nuo vietinių siuntų gabenimo paslaugų teikimo, o cargoGO prekės ženklas logistikos sektoriuje yra žinomas nuo 2006 metų.

Peržengusi 20 metų veiklos patirtį, šiandien cargoGO įmonių grupė yra sukūrusi daugiau kaip 750 darbo vietų: 600 vairuotojams, 150 administracijos darbuotojams. Nuo 2020 metų planuojama ženkli parko plėtra ir įmonių grupės augimas. Centrinės būstinės yra įsikūrusios Vilniuje ir Kaune.

Darbas vairuotojams

null

DARBAS VOKIETIJOJE

PILDYTI PARAIŠKĄ!

DARBAS EUROPOS KELIAIS

PILDYTI PARAIŠKĄ!

DARBAS LIETUVOJE

PILDYTI PARAIŠKĄ!

cargoGO vairuotojai gauna išskirtinį dėmesį ir reikalingą informaciją, leidžiančią darbą atlikti kokybiškai ir profesionaliai. Vairuotojų valdymo skyrius rūpinasi vairuotojų žiniomis ir mokymais, transporto skyriaus vadybininkai koordinuoja sklandų darbą ir atsako į visus kilusius klausimus.

Išskirtinė pagarba darbuotojui, aiški darbo sistema, nuolatinė administracijos pagalba padeda kurti puikias darbo sąlygas cargoGO vairuotojams bei puoselėti „Gera dirbti kartu“ kultūrą. Plėtodami vidinę kultūrą ir siūlydami puikias darbo sąlygas didžiuojamės, kad pas mus dirba šeimos, moterys ir įvairių kultūrų žmonės, kuriems sudaromos puikios galimybės mokytis ir tobulėti.

Vizija
Tapti pavyzdine logistikos kompanija

Misija
Kurti lengvesnį gyvenimą savo klientams, partneriams ir sau

Vertybės

null

Profesionalumas

Efektyvumas

Darbuotojų vidinė motyvacija

Patikimumas ir atsakomybė

0
%
vairuotojų turi ADR sertifikatus
0
vairuotojų dirba ilgiau nei 5 metus
null

Autoparką sudaro daugiau nei 300 naujų Mercedes, DAF, Volvo vilkikų, atitinkančių Euro 6 emisijos standartą, ir 200 puspriekabių. Puikią vilkikų būklę ir greitą reakciją įvykus įvykiui užtikrina įmonių grupei priklausantys sunkvežimių ir priekabų remonto centrai Vakarų Europoje, tad prireikus suteikiama techninė pagalba kelyje ir atliekami remonto darbai.

Pervežimai mikroautobusais
Pervežimai sunkvežimiais
Pervežimai tentinėmis puspriekabėmis
Pervežimai šaldytuvinėmis puspriekabėmis
Pervežimai keičiamų kėbulų važiuoklėmis

PASLAUGOS
KLIENTAMS

Kurjerinė veikla
Maisto produktų distribucija
Kontraktiniai/linijiniai krovinių pervežimai
Ratiniai krovinių pervežimai
Vienkartiniai krovinių pervežimai
Grupinių ir pilnų krovinių gabenimai

Naudinga žinoti

null

DAUGIAU NAUJIENŲ

Susisiekime

null